GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mattallrikar 5508096
nr 550 8096
Mattallrikar
ca 30 del, Karneval, 50-tal
Kondition: Slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:15:39
2/11 18:18:33
Karneval (Stig Lindberg)